Dom Giżycko

Giżycko, warmińsko-mazurskie

  • 1 399 000 zł
  • 198 m²
  • 7 065,66 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Nowicka

Skontaktuj się

Dom Giżycko

Giżycko, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 399 000 zł

198 m²

7 065,66 zł/m²

Dom Giżycko

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 399 000 zł 198 m² 7 065,66 zł/m²

Rodzaj domu:
siedlisko
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
7 500 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

siedlisko

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

7 500 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 399 000 zł (7 065,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 198 m², 8 pokoi (8 sypialni), 7 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: siedlisko; rok budowy: 1
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Działka: 7 500 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski, staw / oczko wodne
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (zabudowany), piwnica
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: prysznic, z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: ekogroszek lub pellet
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*Zadbane siedlisko agroturystyczne w gminie Wydminy na Mazurach k. Giżycka

Wyjątkowe siedlisko agroturystyczne z prywatnym stawem, sadem i zabudowaniami cisza, przestrzeń i gotowy potencjał biznesowy

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z naturą oraz daje realne możliwości prowadzenia działalności ta nieruchomość jest dla Ciebie. (...)

Agent

Dorota Nowicka

500 806...

500 806 800

690 800 690

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość