Działka

Kasztanowa, Wilanów, Giżycko, warmińsko-mazurskie

  • 218 000 zł
  • 594 m²
  • 367 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Kędziersk...

Skontaktuj się

Działka

Kasztanowa, Wilanów, Giżycko, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

218 000 zł

594 m²

367 zł/m²

Działka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

218 000 zł 594 m² 367 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 218 000 zł (367 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 594 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: FONDO Estates, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 62/15407/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 594 m² położona przy ulicy Kasztanowej w Giżycku na sprzedaż pod zabudowę jednorodzinną.

Regularny kształt (zbliżony do kwadratu) oraz odpowiednia szerokość (18 m frontu) zapewniają jej funkcjonalność przy projektowaniu budynku.

Identyfikator działki: 280601_1.0003. (...)

Agent

Marcin Kędzierski

500 209...

500 209 895

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

500 209...

500 209 895

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości