dowolna

Mieszkania przy lesie Giżycko - Anonse sprzedaży i wynajmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

359 900 zł46 m² 7 823,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

500 m do jeziora Niegocin | 2 pokoje po generalnym remoncie | centrum Giżycka | 46 m | parter | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,70 m² 12 996,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

W samym sercu Giżycka, w zadbanym i doskonale położonym apartamentowcu przy Pasażu Portowym, znajduje się mieszkanie, które łączy kameralny spokój z bliskością jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł73 m² 870 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73 m2 - Giżycko, ul. Koszarowa Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł65,46 m² 9 135,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament przy ul. Wilanowskiej 5. Apartament- pow. 65,46m2 , funkcjonalny układ, położony na 2 piętrze , do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: - salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł65,07 m² 5 363,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,07 m , położone na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w Giżycku. Lokal zajmuje znaczną część.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

300 000 zł37,20 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok., Kazimierza Wielkiego, 3 piętro w Giżycku. W sprzedaży bardzo ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie w bloku, w idealnej lokalizacji dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

173 500 zł24,12 m² 7 193,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 24,12 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w bloku mieszkalnym. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, co sprawia, że wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43,90 m² 8 769,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Pionierska 4, giżycko Lokalizacja Kamienica przy ul. Pionierskiej 4 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku. Jest to typowa dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,90 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w Giżycku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,46 m² 8 588,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części miasta. Mieszkanie dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł111,21 m² 4 041,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł53,20 m² 4 680,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy Willa Barbara w Giżycku przy ul. Pionierskiej Opis: powierzchnia użytkowa: 53,20m2 (po podłodze 60m2); rodzaj budownictwa: budynek dwu.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł61,67 m² 5 740,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Giżycka Plac Grunwaldzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone w samym sercu miasta Giżycko, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,80 m² 5 662,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Mamry,Giżycko

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w sercu malowniczego miasta Giżycko, przy ul. Jagiełły. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 811 zł29 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przystań bogaczewo | apartamenty nad jeziorem niegocin (j. Boczne) atuty inwestycji Bezpośrednia bliskość jeziora Niegocin i infrastruktury żeglarskiej Pomost z możliwością cumowania łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

618 355 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

814 375 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam apartament 54m2 na parterze w Apartamentach Kisajno- port Neptun (prywatny) w pierwszej linii brzegowej, dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. Ogródek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

1 474 200 zł53 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w pierwszej linii brzegowej | Prywatny ogródek | Widok na jezioro | Nautica Resort Mazury Pasjonujesz się żeglarstwem i kochasz naturę Mazur? Wyobraź sobie miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

298 000 zł47 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie, ul. Moniuszki, giżycko - Lokalizacja: giżycko, ul. Moniuszki - Powierzchnia mieszkania: 47,20 m - Piętro: i piętro - Liczba pokoi: 3 (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Giżycko

679 000 zł74 m² 9 190,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż urządzone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 w centrum Giżycka. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 27m2 Giżycko ul. Moniuszki Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania lokal położony na IV piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Giżycka,Giżycko

1 490 000 zł60 m² 24 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z dużym ogrodem w Nautica Resort pierwsza linia brzegowa, eko plaża, cisza i zieleń Wyjątkowa oferta w sercu Mazur! Na sprzedaż przestronny apartament z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka w Giżycku: atrakcyjna i umeblowana kawalerka w idealnym stanie, położona w pobliżu dworca pkp/pks, parku, zieleni. Odległość do centrum Giżycka i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Śródmieście,Giżycko

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o pow. 111,21m2 w zabytkowej kamienicy Giżycko przy ul. Pionierskiej Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w pięknej kamienicy położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Giżycko to jedno z najbardziej urokliwych miast na Mazurach, położone w sercu Krainy Wielkich Jezior. To doskonałe miejsce zarówno do życia na co dzień, jak i na wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż piękne dwukondygnacyjne mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Kazimierza Wielkiego 16. Mieszkanie o pow. ok. 65 m kw położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł47 m² 6 144,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż mieszkanie 47,5m2 na drugim piętrze z balkonem Giżycko ul. Moniuszki Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na II piętrze w bloku mieszkalnym przy ulicy Moniuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

330 000 zł48 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 47,5m2 na pierwszym piętrze Giżycko ul. Moniuszki Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nie wymagający nakładów finansowych położony na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

434 000 zł69 m² 6 280,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dla rodziny, które nie wymaga nakładów finansowych po zakupie. 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym przedpokojem i oddzielną kuchnią. Okna na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł63 m² 19 753,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

! prestiżowa inwestycja nautica resort W giżycku - ul. Moniuszki 23! Na sprzedaż posiadamy niezwykły apartament wykończony w wysokim standardzie na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mamry,Giżycko

360 000 zł48 m² 7 468,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na parterze w bloku przy ulicy Kościuszki 27 w Giżycku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł57 m² 4 336,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie-lokal idealne na kancelarię, gabinet lub siedzibę firmy , świetna lokalizacja pierwsze piętro w małej kamienicy. Mieszkanie-lokal składa się z dwóch pokoi , dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł73 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis Apartament w Giżycku w Nautica Resort. Mieszkanie z widokiem na kanał i jezioro Apartament znajduje się na drugim piętrze w nowo oddanym budynku Nautica Resort bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m 2 z dużym balkonem oraz 5 m 2 przynależnym pomieszczeniem gospodarczym, mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 z dużym balkonem, salonem z aneksem kuchennym oraz sypialnią. Mieszkanie w pełni umeblowane / wysoki standard: - zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

285 000 zł49 m² 5 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o powierzchni 48,60 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80tych. Położone jest w Giżycku przy ulicy Wodociągowej 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

412 000 zł60 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe z aneksem sypialnym i garderobą, otwarta kuchnia i ogrzewanie podłogowe w łazience. Piwnica i dostęp do suszarni. Długi balkon. Mieszkanie do.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij