dowolna

Mieszkania na sprzedaż Giżycko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio Apartament w kompleksie Nautica Resort z pięknym widokiem na jezioro i kanał, usytuowanym na 2 piętrze w nowoczesnym 3 piętrowym budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 683 zł76,17 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc oraz dwóch balkonów. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 578 zł70,24 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc oraz tarasu. Apartamenty Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 314 zł59,99 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz dwóch balkonów. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

870 000 zł73 m² 870 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73 m2 - Giżycko, ul. Koszarowa Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł65,46 m² 9 135,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament przy ul. Wilanowskiej 5. Apartament- pow. 65,46m2 , funkcjonalny układ, położony na 2 piętrze , do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w sercu malowniczego miasta Giżycko, przy ul. Jagiełły. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł88,55 m² 9 023,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 624 zł54,84 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 282 zł76,54 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 647 zł35,81 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Giżycko, ul. Dąbrowskiego 9 Na II piętrze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m, w skład którego wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: - salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł65,07 m² 5 363,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,07 m , położone na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w Giżycku. Lokal zajmuje znaczną część.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41,48 m² 7 208,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4 na III.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10. Powierzchnia mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

690 000 zł88,80 m² 7 770,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Lokalem mieszkalny z lokalem usługowym oraz przynależną piwnicą Giżycko ul. Mickiewicza Przedmiotem sprzedaży jest nietypowa wielkofunkcyjna nieruchomość umiejscowiona w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł53,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament przy ul. Jeziornej 2/53 w Giżycku z widokiem na park i jezioro Niegocin przestrzeń, która zachwyca! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,20 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

499 000 zł49,62 m² 10 056 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie w Giżycku w atrakcyjnej lokalizacji. Wysoki standard. Lokal mieszkalny, idealnie skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 673 100 zł128,70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m Esencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł53,20 m² 4 680,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy Willa Barbara w Giżycku przy ul. Pionierskiej Opis: powierzchnia użytkowa: 53,20m2 (po podłodze 60m2); rodzaj budownictwa: budynek dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 050 zł50,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,01 m² 9 867,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł119 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł35,18 m² 7 646,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 35,18m2 Giżycku aleja 1 maja Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na III piętrze w bloku mieszkalnym w pobliżu centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Batorego 1. Mieszkanie bezczyszowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 440 zł67,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

173 500 zł24,12 m² 7 193,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 24,12 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w bloku mieszkalnym. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, co sprawia, że wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok., Kazimierza Wielkiego, 3 piętro w Giżycku. W sprzedaży bardzo ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie w bloku, w idealnej lokalizacji dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł61,67 m² 5 740,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Giżycka Plac Grunwaldzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone w samym sercu miasta Giżycko, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł26,35 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz unikalnej nieruchomości , to właśnie znalazłeś! Na sprzedaż uroczy apartament o powierzchni 26 m2, położony przy ul. Myśliwskiej 1/5 w Giżycku, gmina Giżycko, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 207 960 zł52,52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje || Powierzchnia 52,5 m2 || Salon z aneksem kuchennym || Sypialnia || Przytulne oraz nowoczesne wnętrze || Elegancka łazienka || Taras z pięknym widokiem. Apartament nad jeziorem to.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

692 550 zł51,30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż apartamenty W atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem kisajno giżycko - szlak wielkich jezior mazurskich nowa inwestycja apartamenty kisajno Budynek wielolokalowy, położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 875 zł38,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/33 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,75 m Piętro: 3 / 6 Balkon: 5,09 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 625 zł50,69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/50 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,69 m Piętro: 5 / 6 Balkon: 9,06 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 1 Maja

Giżycko,warmińsko-mazurskie

410 000 zł62 m² 6 613 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "kamil Słowikowski Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy przy alei 1-maja 9. Świeżo po remoncie. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,80 m² 10 111,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Giżycko,warmińsko-mazurskie

499 000 zł87,70 m² 5 689,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

367 900 zł46 m² 7 997,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

500 m do jeziora Niegocin | 2 pokoje po generalnym remoncie | centrum Giżycka | 46 m | parter | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

477 000 zł31,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż apartament W atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem kisajno giżycko - szlak wielkich jezior mazurskich nowa inwestycja apartamenty kisajno Budynek wielolokalowy, położony w sercu Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 000 zł27,70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/8 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 27,70 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 4,40 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 340 zł45,26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/7 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,26 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 5,38 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 965 zł55,05 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/16 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,05 m Piętro: 1 / 6 Balkon: 9,76 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij