Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Giżycko - Oferty wynajmu działek na Warmii i Mazurach

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Dobki

Dobki(Giżycko + 40 km)

2 999 zł4 967 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wydzierżawienia Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej:.

Szczegóły ogłoszenia

860 zł2 323 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę niezabudowaną położoną w Bartoszycach o powierzchni 2323 m2 (dz. 5/14,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kętrzyn

Kętrzyn(Giżycko + 24 km)

4 196 zł2 468 m² 1,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia rampa czołowo boczna zlokalizowana w Kętrzynie na działce o numerze 1/21 przy czynnym torze. Stan techniczny określa się jako dobry, idealne miejsce na cele przeładunkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Korsze

Korsze(Giżycko + 42 km)

3 958 zł7 916 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 116/8, obr. Korsze 1 o pow. 7916 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł21 000 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prawie 200 m linii brzegowej Jeziora Mamry (swjm). A może chcesz wynająć pod działalność tylko 120 000 zł rocznie plus vat. A może szukasz większej działki z linia brzegową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Węgorzewo

Węgorzewo(Giżycko + 18 km)

1 486 zł2 477 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 182/36, obr. Węgorzewo o pow. 2477 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mikołajki

Mikołajki(Giżycko + 26 km)

1 333 zł1 333 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 544/13, obr. Mikołajki o pow. 1333 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Orzeszkowej

Korsze(Giżycko + 42 km)

2 373 zł565 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę o pow. 441 m2 wraz z budynkiem o pow. użytkowej 124,80 m2. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Białostocka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

11 000 zł758 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

w skład budynku wchodzą: hala magazynowa, część sklepowa i biurowa, zaplecze socjalne. Budynek nowo oddany do użytku, ogrzewanie gazowe. Przy głównej drodze wylotowej z Giżycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

2 200 zł6 700 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia duża działka o regularnym kształcie i powierzchni 6 700 m2 na dowolną działalność. Powierzchnia zlokalizowana jest bezpośrednio przy ruchliwej asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wojska Polskiego

Grajewo,podlaskie

1 500 zł900 m² 1,67 zł/m²