dowolna

Mieszkania nad jeziorem Giżycko - Lista z ogłoszeniami

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

725 800 zł76,40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż wygodne mieszkanie przy promenadzie w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 811 zł29 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przystań bogaczewo | apartamenty nad jeziorem niegocin (j. Boczne) atuty inwestycji Bezpośrednia bliskość jeziora Niegocin i infrastruktury żeglarskiej Pomost z możliwością cumowania łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

618 355 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

814 375 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Giżycko

Śródmieście,Giżycko

530 000 zł73 m² 7 290,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż bardzo ładnie urządzone i funkcjonalne mieszkanie w Giżycku - turystycznej miejscowości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bezpieczna i spokojna okolica, w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam apartament 54m2 na parterze w Apartamentach Kisajno- port Neptun (prywatny) w pierwszej linii brzegowej, dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. Ogródek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

1 474 200 zł53 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w pierwszej linii brzegowej | Prywatny ogródek | Widok na jezioro | Nautica Resort Mazury Pasjonujesz się żeglarstwem i kochasz naturę Mazur? Wyobraź sobie miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Unii Europejskiej

Giżycko,warmińsko-mazurskie

690 000 zł83 m² 8 313,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam umeblowane mieszkanie z balkonem i parkingiem w centrum Giżycka To wygodnie urządzone mieszkanie z balkonem znajduje się w apartamentowcu, na pierwszym piętrze. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

298 000 zł47 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie, ul. Moniuszki, giżycko - Lokalizacja: giżycko, ul. Moniuszki - Powierzchnia mieszkania: 47,20 m - Piętro: i piętro - Liczba pokoi: 3 (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wodna,Giżycko

860 000 zł89 m² 9 712,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta tuż obok plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł68 m² 11 701 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! Ekskluzywny apartament na ul. Róży Wiatrów o pow. 68,37m2 Lokal mieszkalny położony na 3 piętrze nowopowstałego apartamentowca wraz z dużym tarasem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Giżycko

679 000 zł74 m² 9 190,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż urządzone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 w centrum Giżycka. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł31 m² 10 457,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30.8 m zlokalizowane w odległości 150 metrów od Kanału Łuczańskiego. Własność prywatna. Budynek z 2011 roku. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyspa Giżycka,Giżycko

1 490 000 zł60 m² 24 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament z dużym ogrodem w Nautica Resort pierwsza linia brzegowa, eko plaża, cisza i zieleń Wyjątkowa oferta w sercu Mazur! Na sprzedaż przestronny apartament z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Śródmieście,Giżycko

290 000 zł48 m² 6 046,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na szprzedaż wygodne mieszkanie w centrum Giżycka. Mieszkanie częściowo umeblowane i wyposażone. Powierzchnia użytkowa: 47,96 m2; piętro: pierwsze; salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka w Giżycku: atrakcyjna i umeblowana kawalerka w idealnym stanie, położona w pobliżu dworca pkp/pks, parku, zieleni. Odległość do centrum Giżycka i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pionierska

Śródmieście,Giżycko

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o pow. 111,21m2 w zabytkowej kamienicy Giżycko przy ul. Pionierskiej Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w pięknej kamienicy położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament na Róży Wiatrów 2 w Giżycku o powierzchni 68 m z dużym tarasem 18 m i komórką lokatorską. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 700 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy od października na dłuższy okres czasu Lokalizacja: giżycko, ul. Żeglarskiej 6 centrum Giżycka. Powierzchnia: 48m2 Układ: salon z aneksrm kuchennym, oddzielna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Giżycko to jedno z najbardziej urokliwych miast na Mazurach, położone w sercu Krainy Wielkich Jezior. To doskonałe miejsce zarówno do życia na co dzień, jak i na wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

900 zł29 m² 31,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W giżycku Atrakcyjne mieszkanie w idealnym stanie, położone w pobliżu dworca i jez. Niegocin. Wyposażone i umeblowane, do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Giżycko

350 000 zł44 m² 7 907,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul.Armii Krajowej w Giżycku blisko plaży i portu nad jeziorem Niegocin Wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

394 590 zł56 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Zapraszam na prezentacje mieszkania położonego przy ul. Białostockiej w Giżycku. Mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym niespełna 6 miesięcy temu. W 2025r zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zajączka

Śródmieście,Giżycko

640 000 zł98 m² 6 504,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie W sercu giżycka - 98,4 m , parter, 3 pokoje, weranda Jeśli marzysz o własnej, dużej przestrzeni w klimatycznym mieście pośród jezior, to właśnie znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

205 000 zł30 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w centrum Giżycka przy ulicy Olsztyńskiej w pobliżu kanału Giżyckiego. Mieszkanie doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Giżycko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie jest jasne z wysokimi sufitami. W kazdym pomieszczeniu sa okna (nowe, plastikowe). Duza lazienka, kuchnia i salon. Ogrzewanie gazowe, centralne. Czynsz miesieczny 400 zl. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

1 800 000 zł81 m² 22 266,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja oferty do 19 sierpnia. Apartament z widokiem na jezioro Niegocin stanowi doskonałą możliwość inwestycyjną. | uwaga | kupujący nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji! |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż piękne dwukondygnacyjne mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Kazimierza Wielkiego 16. Mieszkanie o pow. ok. 65 m kw położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Śródmieście,Giżycko

288 000 zł27 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal składający się z dwóch pokoi i łazienki, łącznie o powierzchni 26,5 m2, pod wykończenie na mieszkanie. Powierzchnia do aranżacji Salon z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

209 000 zł25 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w sercu Giżycka gotowa do zamieszkania lub inwestycji Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną w ścisłym centrum Giżycka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Śródmieście,Giżycko

298 000 zł27 m² 11 219,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokal mieszkalny w Giżycku o powierzchni 26,5 m2. Stwórz swoje miejsce blisko portu na Mazurach lub przeznacz je na wynajem. To nowy lokal do wykończenia. Za 80 tysięcy złotych można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Giżycko

550 000 zł46 m² 11 907,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: giżycko, ul. Dąbrowskiego 10, parter Odległość od portu Ekomarina: 200 m Metraż: 46,19 m Taras: 14 m Garaż: 21,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania kawalerka(razem z piwnica) w dobrej lokalizacji. Giżycko. Olsztyńska przy kanale. Umeblowane. Pralka, wygodne studio, znajdujące się w samym centrum Mazur - Giżycku To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Śródmieście,Giżycko

315 000 zł50 m² 6 312,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m2, położone w centrum Giżycka, przy ul. Kętrzyńskiego - zaledwie 650 m od Jeziora Niegocin i plaży miejskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Śródmieście,Giżycko

395 000 zł50 m² 7 915,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Śródmieście,Giżycko

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż słoneczne, wygodne mieszkanie położone w Giżycku przy ul. Witosa 4 na I piętrze. Jezioro w odległości 200m. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Giżycko

Śródmieście,Giżycko

2 400 zł46 m² 52,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia długoterminowego nowy apartament / mieszkanie umeblowane I wyposażone Giżycko - centrum miasta, widok na jezioro! Budynek z windą! Nasza oferta sprosta zarówno tym, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Giżycko

Śródmieście,Giżycko

2 400 zł52 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

378 000 zł46 m² 8 129,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o pow. 46,50 m2 Giżycko - centrum miasta, 250 m od jeziora! Powierzchnia użytkowa: 46,50 m2; rodzaj budownictwa: budynek mieszkalno-usługowy, dwukondygnacyjny; rok budowy: 2002;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Świetne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Wymienione instalacje, świeżo po generalnym remoncie. Wyposażone wysokiej jakoś sprzętem. Bardzo blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij