dowolna

Mieszkania umeblowane Giżycko - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio Apartament w kompleksie Nautica Resort z pięknym widokiem na jezioro i kanał, usytuowanym na 2 piętrze w nowoczesnym 3 piętrowym budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,70 m² 12 996,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

W samym sercu Giżycka, w zadbanym i doskonale położonym apartamentowcu przy Pasażu Portowym, znajduje się mieszkanie, które łączy kameralny spokój z bliskością jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Giżycko stolica żeglarstwa i turystyczny klejnot Mazur. Giżycko to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast Warmii i Mazur nazywane stolicą żeglarstwa. Położone między jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł88,55 m² 9 023,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w sercu malowniczego miasta Giżycko, przy ul. Jagiełły. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł73 m² 870 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73 m2 - Giżycko, ul. Koszarowa Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: - salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł65,07 m² 5 363,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,07 m , położone na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w Giżycku. Lokal zajmuje znaczną część.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament umeblowany Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

477 000 zł31,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż apartament W atrakcyjnej lokalizacji nad jeziorem kisajno giżycko - szlak wielkich jezior mazurskich nowa inwestycja apartamenty kisajno Budynek wielolokalowy, położony w sercu Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł61,67 m² 5 740,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Giżycka Plac Grunwaldzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone w samym sercu miasta Giżycko, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

448 600 zł38,93 m² 11 523,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących niepowtarzalny klimat historycznej zabudowy oraz nowoczesny standard wykończenia. Prezentowane mieszkanie typu loft zlokalizowane jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,80 m² 10 111,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43,90 m² 8 769,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Pionierska 4, giżycko Lokalizacja Kamienica przy ul. Pionierskiej 4 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku. Jest to typowa dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,01 m² 9 867,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 207 960 zł52,52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje || Powierzchnia 52,5 m2 || Salon z aneksem kuchennym || Sypialnia || Przytulne oraz nowoczesne wnętrze || Elegancka łazienka || Taras z pięknym widokiem. Apartament nad jeziorem to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,40 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Giżycku przy ulicy Kolejowej 22a/41 o powierzchni 29,40 m2. Nieruchomość mieści się na III piętrze bloku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,80 m² 10 225,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10. Powierzchnia mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,46 m² 8 588,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części miasta. Mieszkanie dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok., Kazimierza Wielkiego, 3 piętro w Giżycku. W sprzedaży bardzo ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie w bloku, w idealnej lokalizacji dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 490 000 zł103,73 m² 14 364,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament z widokiem na jezioro Niegocin (swjm) o powierzchni 103,73 m , położony w samym centrum Giżycka. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

173 500 zł24,12 m² 7 193,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 24,12 m , położone na 4. piętrze (ostatnim) w bloku mieszkalnym. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, co sprawia, że wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł88,50 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Układ I funkcjonalność: lokal został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na część biznesową i mieszkalną, co zapewnia komfort użytkowania oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,90 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w Giżycku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41,48 m² 7 208,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4 na III.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł65,93 m² 9 995,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł53,20 m² 4 680,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2 w kamienicy Willa Barbara w Giżycku przy ul. Pionierskiej Opis: powierzchnia użytkowa: 53,20m2 (po podłodze 60m2); rodzaj budownictwa: budynek dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

295 000 zł58,80 m² 5 017,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku 2 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 2 Powierzchnia użytkowa: 58,80m 2 ; Rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny (dwa mieszkania na piętrze); rok.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,89 m² 11 634,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,89 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Giżycka przy ul. Żeglarskiej 4. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł55,28 m² 7 561,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,28 z antresolą z klimatyzacją przy ul. Kętrzyńskiego w Giżycku, z dużym balkonem oraz komórką lokatorską o powierzchni 3,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

890 000 zł136,70 m² 6 510,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż wyjątkowy apartament W giżycku o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Żeglarska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

348 000 zł30,12 m² 11 553,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż apartament o pow. 30,12 m2 przy ul. Żeglarskiej w Giżycku Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone w centrum miasta (300m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

725 800 zł76,40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż wygodne mieszkanie przy promenadzie w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,11 m² 9 802,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętka

Śródmieście,Giżycko

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż segment mieszkalno-usługowy. Na sprzedaż segment mieszkalno - usługowy położony w Giżycku przy ulicy Smętka 23. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Giżycko

Śródmieście,Giżycko

530 000 zł73 m² 7 290,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż bardzo ładnie urządzone i funkcjonalne mieszkanie w Giżycku - turystycznej miejscowości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bezpieczna i spokojna okolica, w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam apartament 54m2 na parterze w Apartamentach Kisajno- port Neptun (prywatny) w pierwszej linii brzegowej, dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym. Ogródek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 50 m2 na parterze w Gajewie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania lokal położony na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł75 m² 4 654,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku ul. Warszawska Powierzchnia użytkowa: 74,98 m2; liczba pokoi: 4; numer piętra: 2/3; liczba mieszkań na piętrze: 5; rok budowy: 1923; rodzaj budynku: wielorodzinny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 000 zł83 m² 3 004,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z balkonem w kamienicy w centrum Giżycka. Opis: powierzchnia użytkowa: 72,28m2; rodzaj budownictwa: kamienica, rodzaj budulca: cegła Stan.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij