dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Giżycko - Sprzedaż i wynajem

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mamry,Giżycko

360 000 zł48 m² 7 468,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na parterze w bloku przy ulicy Kościuszki 27 w Giżycku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

337 000 zł61 m² 5 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku 3 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 4 Powierzchnia użytkowa: 61,40m 2 ; Rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny (dwa mieszkania na piętrze); rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł73 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis Apartament w Giżycku w Nautica Resort. Mieszkanie z widokiem na kanał i jezioro Apartament znajduje się na drugim piętrze w nowo oddanym budynku Nautica Resort bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

390 000 zł60 m² 6 456,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Szukam osoby chętniej na zakup bądź zamianę mieszkania na mniejsze lub działkę budowlaną, ewentualnie z dopłatą. Cena podlega lekkiej negocjacji. Mieszkanie umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m 2 z dużym balkonem oraz 5 m 2 przynależnym pomieszczeniem gospodarczym, mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m 2 z dużym balkonem, salonem z aneksem kuchennym oraz sypialnią. Mieszkanie w pełni umeblowane / wysoki standard: - zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 położone przy ul. Kopernika 9 w Giżycku. Blok zlokalizowany jest w środku osiedla, dzięki temu nie słychać szumu samochodów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Unii Europejskiej

Giżycko,warmińsko-mazurskie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Duży przestronny apartament położony blisko molo i kanału łucznskiego .Złożony z dużej sypialni i salonu z aneksem kuchennym oraz dużej łazienki z wanną. Cały wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

285 000 zł49 m² 5 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż 2 pokojowe o powierzchni 48,60 m2. Zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80tych. Położone jest w Giżycku przy ulicy Wodociągowej 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 260 000 zł55 m² 22 909,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W cenie apartamentu nowe Jacuzzi renomowanej szwedzkiej firmy Viskan Nowy apartament wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem w wysokim standardzie. Klimatyzacja w salonie oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 160 000 zł55 m² 21 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe Jacuzzi renomowanej szwedzkiej marki w cenie apartamentu. Nowy apartament wykończony pod klucz z pełnym wyposażeniem w wysokim standardzie. Klimatyzacja w salonie oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł49 m² 4 918 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- tuż przy Centrum Giżycka. - doskonale funkcjonalne. - szybko dostępne, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: - przy Parku Cmentarz Ewangelicki. - do głównej ulicy Warszawskiej ok. 200 metrów. - centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

268 000 zł50 m² 5 414 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłączny opiekun oferty , wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować pod numer tel. Zapraszam na prezentację! Rozkład: - dwa pokoje (ok. 8 m2 każdy) - pokój (ok. 14 m2) - loggia (ok. 5,5 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

359 000 zł60 m² 5 963,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam bezpośrednio trzy pokojowe mieszkanie pełna własność kw znajdujące się przy ulicy Królowej Jadwigi 13a w Giżycku. Rozkład mieszkania dwustronny południe - północ. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

268 000 zł49 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: - za oknami Park - zabytkowy cmentarz ewangelicki, - targowisko miejskie 200 metrów, - biedronka 200 metrów, - centrum Handlowe 500 metrów, - jezioro Śniardwy 700 metrów, - pasaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

268 000 zł49 m² 5 469 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłączny opiekun oferty , wszystkie dodatkowe pytania prosimy kierować pod numer tel. Zapraszam na prezentację! Mieszkanie: - powierzchnia całkowita - 49 m2 - 3 słoneczne i ustawne pokoje - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 1 Maja

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 300 zł45 m² 29,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, 44,8 m2. Korzystna lokalizacja. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, komórka w piwnicy. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda przepływowy piecyk gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko jeziora z dużym potencjalem! Mieszkanie położone w Gizycku przy ul. Olsztynskiej 3 - dodatkowy atut mieszkania: blisko jeziora - mieszkanie bardzo ciepłe - ciche osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

163 000 zł47 m² 3 475,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam do sprzedania mieszkanie jednopoziomowe 3-pokojowe w bloku czterorodzinnym z 1937 r. (46,9 m2), wyposażone w nowe okna plastikowe z widną łazienką połączoną z wc. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

146 000 zł48 m² 3 010,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Daszyńskiego o pow. 48,5 m2. Mieszkanie z balkonem składa się z dwóch pokoi, jasnej i przestronnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

149 000 zł48 m² 3 072,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 48,5 m2 na osiedlu Daszyńskiego w Giżycku. Mieszkanie jest słoneczne w ocieplonym bloku wielorodzinnym. Składa się ono z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Giżycko, osiedle 30-lecia, powiat giżycki, województwo warmińsko-mazurskie. Lokal o powierzchni 58 m2, położony na 2 piętrze, składający się z salonu, 3 sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

259 198 zł113 m² 2 299,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie atrakcyjne zlokalizowane w sercu Giżycka, skąd wszędzie jest blisko; na targ, do dużych sklepów, na basen, do szkoły, portu czy nad jezioro lub do lasu (>1000m). Mimo tego otaczająca je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

600 zł41 m² 14,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje 16 i 14 m2, oddzielna kuchnia łazienka, umeblowane, wyposażone, stan dobry. Centrum miasta, 200m od Placu Grunwaldzkiego. Opłata 600 zł plus czynsz 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konarskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

196 000 zł73 m² 2 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Z super potencjałem 4 pokojowe w Giżycku, nowe okna i drzwi wejściowe, duża piwnica, wygodne I piętro, balkon. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

160 000 zł46 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie2 lata po remoncie (z wyjątkiem łazienki). Nowe podłogi (styropian, wylewka betonowa i okładziny: pokoje-panele, kuchnia-wykładzina pcv, przedpokój-terakota. Ściany - gładź gipsowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie na 2 piętrze, umeblowane ( wysoki standard ) cena 1000 zł w tym czynsz plus opłaty licznikowe ( woda ,energia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Europejskiej

Giżycko,warmińsko-mazurskie

282 200 zł83 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo atrakcyjna okolica, możliwość przebudowy lokalu, duży balkon, niskie koszty utrzymania lokalu, ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smętka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

135 000 zł44 m² 3 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji położone w Giżycku na ul. Staszica 30 o powierzchni 44m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (15 i 10m2) kuchni (ok.10m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiełły

Giżycko,warmińsko-mazurskie

500 zł49 m² 10,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę od 01.09.2012 mieszkanie czynsz 500 + opłaty około 450 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam. Mam do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie 50m2. Ul. Mazurska 11, 2 pokoje, duża kuchnia, łazienka, balkon.Położone na pierwszym piętrze w nowym bloku(rok budowy 2007). Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiełły

Giżycko,warmińsko-mazurskie

80 000 zł48 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt wyłacznie na numer podany w ogłoszeniu.Jest to numer zagraniczny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

147 000 zł49 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 50 m2 Giżycko ul. Daszyńskiego 21. Mieszkanie na 3 piętrze 2-pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Cena do uzgodnienia. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

185 000 zł60 m² 3 057,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie o pow.60,5 m.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,duzy balkon.Mieszkanie w stanie bdb,okna plastikowe,panele i kafelki na podłodze.Kuchnia zabudowana.Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

249 zł36 m² 6,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kwatera do wynajęcia Proponujemy Państwu wynajęcie kwatery (całego mieszkania o pow. 36 m2) idealne na weekend, urlop lub wakacje. od 2 do 21 dni (w przypadku dłuższego wynajmu ustalane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Europejskiej

Giżycko,warmińsko-mazurskie

290 500 zł83 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w centrum pięknej miejscowości turystycznej, w centrum, 20 m od plaży i portu jachtowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

500 zł60 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie trzy pokojowe o pow. użytkowej 60 m2 w Pięknej Górze (dwa kilometry od centrum Giżycka), cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest: umeblowane , na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

40 m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W centrum Gizycka wynajme wyposazona kawalerke na 1 pietrze na urlopy i weekendy dla 2-4 osob.Kamienica,w poblizu plywalnia, most obrotowy na kanale Luczanskim,Twierdza Boyen, Wieza widokowa.W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kętrzyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

100 zł35 m² 2,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wakacje: w pełni wyposażone (meble, lodówka, pralka, zmywarka,itp) W samym centrum Giżycka, jednakże w bardzo cichej okolicy. Do plaży i mola ok 7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kombatantów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

200 000 zł74 m² 2 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

szybko sprzedam lub zamienie na mniejsze np. kawalerke z doplata.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij