dowolna

Mieszkania na sprzedaż Giżycko - Oferty „sprzedam mieszkanie”

118 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

118 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 850 000 zł74 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio Apartament w kompleksie Nautica Resort z pięknym widokiem na jezioro i kanał, usytuowanym na 2 piętrze w nowoczesnym 3 piętrowym budynku z windą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 272 zł34,04 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Apartamenty Przystań usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 185 zł66,05 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc oraz tarasu. Apartamenty Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 607 zł40,92 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

359 900 zł46 m² 7 823,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

500 m do jeziora Niegocin | 2 pokoje po generalnym remoncie | centrum Giżycka | 46 m | parter | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74 m² 10 135,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z charakterem przestronne 3 pokoje w Giżycku. Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe mieszkanie 3pokojowe położone w spokojnej części Giżycka przy ul. Mazurskiej 11.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł88,55 m² 9 023,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,70 m² 12 996,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

W samym sercu Giżycka, w zadbanym i doskonale położonym apartamentowcu przy Pasażu Portowym, znajduje się mieszkanie, które łączy kameralny spokój z bliskością jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 604 zł61,77 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 690 zł52,79 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, antresoli, loggii. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 060 zł61,46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu dwupoziomowego, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek, 2 loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Giżycko,warmińsko-mazurskie

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Giżycko stolica żeglarstwa i turystyczny klejnot Mazur. Giżycko to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast Warmii i Mazur nazywane stolicą żeglarstwa. Położone między jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł73 m² 870 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 73 m2 - Giżycko, ul. Koszarowa Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł65,46 m² 9 135,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament przy ul. Wilanowskiej 5. Apartament- pow. 65,46m2 , funkcjonalny układ, położony na 2 piętrze , do własnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie Giżycko, ul. Dąbrowskiego 9 Na II piętrze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m, w skład którego wchodzą: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: - salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł65,07 m² 5 363,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,07 m , położone na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku przy ul. Tadeusza Kościuszki w Giżycku. Lokal zajmuje znaczną część.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 50 m2 przy ul. Pionierskiej w Giżycku Powierzchnia: 50 m2 Piętro: parter Typ budynku: kamienica Opis mieszkania Przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w sercu malowniczego miasta Giżycko, przy ul. Jagiełły. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

400 000 zł43 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum Giżycka Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 42,5 m2, położone w samym centrum Giżycka. To.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33,20 m² 11 415,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie - apartament w centrum przy Pasażu Portowym, i piętro, lokalizacja Super lokalizacja mieszkania w centrum miasta i jednocześnie centrum turystycznym Giżycka. Pasaż Portowy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł37,20 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pok., Kazimierza Wielkiego, 3 piętro w Giżycku. W sprzedaży bardzo ładne, zadbane, po remoncie mieszkanie w bloku, w idealnej lokalizacji dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

515 000 zł69,40 m² 7 420,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł30,52 m² 8 977,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy ul. Konarskiego w Giżycku. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum Giżycka - ul. Dąbrowskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł63,82 m² 8 461,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kazimierza Wielkiego lokalizacja: - ulica Kazimierza Wielkiego, atrakcyjna część miasta charakteryzująca się bliskością licznych punktów handlowo-usługowych, - wjazd pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 39m2, osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów Mieszkanie w bloku, przy ulicy Osiedle XXX-lecia Wolnych Wyborów , w Giżycku, województwo warmińsko-mazurskie, powiat giżycki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 518 zł42,94 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 905 zł47,99 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 654 zł41,82 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,62 m² 9 857,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie na parterze Giżycko, ul. Żeglarska 2/u7 Na parterze budynku mieszkalnego w Giżycku oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,62 m, w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Giżycko,warmińsko-mazurskie

209 000 zł69 m² 3 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości własny kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Lokal mieszkalny położony przy ulicy Jeziornej 5b na 1 piętrze w 2 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł43,90 m² 8 769,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Pionierska 4, giżycko Lokalizacja Kamienica przy ul. Pionierskiej 4 została wybudowana na przełomie XIX i XX wieku. Jest to typowa dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74,90 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 74,9 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w Giżycku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 690 zł55,41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/6 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,41 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 9,75 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest przy ul. Daszyńskiego 13a na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 700 zł55,57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/26 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,57 m Piętro: 2 / 6 Balkon: 9,78 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 980 zł41,22 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/2 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 41,22 m Piętro: 0 / 6 Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,89 m² 11 634,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,89 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Giżycka przy ul. Żeglarskiej 4. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,46 m² 8 588,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej pożądanych części miasta. Mieszkanie dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 975 zł40,95 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/32 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,95 m Piętro: 3 / 6 Balkon: 5,11 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł55,28 m² 7 561,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,28 z antresolą z klimatyzacją przy ul. Kętrzyńskiego w Giżycku, z dużym balkonem oraz komórką lokatorską o powierzchni 3,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Brunona

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 237 840 zł44,69 m² 27 698,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 -pokojowy z widokiem na jezioro Niegocin - Giżycko Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy w prestiżowej inwestycji Lowen Marina - zlokalizowanej bezpośrednio nad jeziorem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij