Mieszkanie, ul. Moniuszki

Moniuszki, Giżycko, warmińsko-mazurskie

  • 265 000 zł
  • 46,80 m²
  • 5 662,39 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Górzna

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Moniuszki, Giżycko, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

265 000 zł

46,80 m²

5 662,39 zł/m²

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Zaktualizowane: 5 maja 2026

265 000 zł 46,80 m² 5 662,39 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 265 000 zł (5 662,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 46,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 811,64 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 42968/3685/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie jest zarezerwowane*.

*Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie w naszym biurze. Zapraszamy do kontaktu.

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 46,8 m², z przynależną piwnicą o powierzchni 3,40 m². Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego. (...)

Agent

Patrycja Górzna

783 575...

783 575 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patrycja Górzna

783 575...

783 575 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.