dowolna

Nieruchomości Giżycko - Oferty sprzedaży nieruchomości

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

99 000 zł1 050 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w gminie Giżycko okolice jeziora Kisajno Kompleks działek (docelowo obejmujący obszar 6 hektarów) zlokalizowany jest w pobliżu Giżycka, w otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,70 m² 5 689,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Na sprzedaż w dzielnicy przemysłowo-usługowej Giżycka gotowy do użytkowania budynek warsztatowy o powierzchni 240 m2 z działką 1301 m2, z bezpośrednim wjazdem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż lokal usługowy w Giżycku. Lokal położony jest w Giżycku przy ul. Pionierskiej 9 w suterenie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł46,80 m² 5 662,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 000 zł27,70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/8 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 27,70 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 4,40 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 965 zł55,05 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/16 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,05 m Piętro: 1 / 6 Balkon: 9,76 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 237 840 zł44,69 m² 27 698,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 -pokojowy z widokiem na jezioro Niegocin - Giżycko Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy w prestiżowej inwestycji Lowen Marina - zlokalizowanej bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 600 zł55,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/34 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 53,04 m Piętro: 3 / 6 Taras: 15,12 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 25M2 IV piętro Giżycko ul. Olsztyńska Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w centrum Giżycka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na jezioro Niegocin przestrzeń, która zachwyca! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 57,84 m z przynależnym tarasem 14,68m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł115,18 m² 4 861,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o pow. 115,18m2 w zabytkowej kamienicy Giżycko ul. Kętrzyńskiego Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w kamienicy położony przy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł594 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 594 m położona przy ulicy Kasztanowej w Giżycku na sprzedaż pod zabudowę jednorodzinną. Regularny kształt (zbliżony do kwadratu) oraz odpowiednia szerokość (18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 445 184 zł91,78 m² 26 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium z ogrodem i widokiem na jezioro, giżycko Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Lowen Marina - zlokalizowanej bezpośrednio nad jeziorem Niegocin,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ulicy Mickiewicza 22, w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu intensywnie działającej zabudowy handlowo usługowej. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł111,21 m² 4 041,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136,70 m² 6 510,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż wyjątkowy apartament W giżycku o pow. 136,70 m2 zlokalizowany w centrum w kameralnym budynku. Bardzo dobra lokalizacja. Budynek położony w centrum miasta, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|62 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,98 m Piętro: 6 | 6 Balkon: 5,29 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/41 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 40,96 m Piętro: 4 / 6 Balkon: 5,14 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74,38 m² 5 364,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy o pow. 74,38m2 w centrum Giżycka ul. Kętrzyńskiego 11 - cena do negocjacji! Lokalizacja: centrum miasta; sąsiedztwo: inne lokale handlowe, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł30,12 m² 11 553,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż apartament o pow. 30,12 m2 przy ul. Żeglarskiej w Giżycku Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone w centrum miasta (300m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

725 800 zł76,40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż wygodne mieszkanie przy promenadzie w Giżycku Atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone przy pasażu w centrum miasta, funkcjonalne, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,11 m² 9 802,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 510 zł72,39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Giżycko, ul. Nowogródzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i funkcjonalnej nieruchomości zlokalizowanej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 300 zł44,83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/30 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin i park Powierzchnia: 44,83 m Piętro: 2 / 6 Taras: 13,18 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

687 324 zł1 397 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza lokalizacja na Mazurach! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 397 m , nr geodezyjny 346, obręb 0006 Grajwo położona na prestiżowym osiedlu Mazury Residence.

Szczegóły ogłoszenia

687 816 zł1 398 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza lokalizacja na Mazurach! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 398 m , nr geodezyjny 347, obręb 0006 Grajwo położona na prestiżowym osiedlu Mazury Residence.

Szczegóły ogłoszenia

2 344 995 zł6 355 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Topowa lokalizacja wyjątkowa działka przy lądowisku z dostępem do mariny wewnętrznej Mazury Residence, grajwo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 6355 m , nr.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koszarowa

Polamowiec,Giżycko

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 160 m , położony na działce 225 m przy ul. Koszarowej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 60,5M2 III Piętro Giżycko ul. Daszyńśkiego Przedmiotem sprzedaży lokal mieszkalny położony w bloku mieszkalnym na osiedlu w Giżycku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Smętka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

540 000 zł110 m² 4 909 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie na Mazurach. Bezczynszowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe położone w Giżycku przy ulicy Smętka 23. Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 811 zł29 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przystań bogaczewo | apartamenty nad jeziorem niegocin (j. Boczne) atuty inwestycji Bezpośrednia bliskość jeziora Niegocin i infrastruktury żeglarskiej Pomost z możliwością cumowania łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Kazimierza Wielkiego 16 na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu 50m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

618 355 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smętka

Śródmieście,Giżycko

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż segment mieszkalno-usługowy. Na sprzedaż segment mieszkalno - usługowy położony w Giżycku przy ulicy Smętka 23. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Smętka

Śródmieście,Giżycko

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²