dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Giżycko - Lista ofert

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 570 zł38,73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/3 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,73 m Piętro: 0 / 6 Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł103,73 m² 14 364,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament z widokiem na jezioro Niegocin (swjm) o powierzchni 103,73 m , położony w samym centrum Giżycka. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 200 zł52,85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/43 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 52,85 m Piętro: 4 / 6 Taras: 14,88 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 300 zł44,83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/30 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin i park Powierzchnia: 44,83 m Piętro: 2 / 6 Taras: 13,18 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

406 527 zł41,91 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 050 zł50,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|60 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,85 m Piętro: 6 | 6 Balkon: 9,08 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 200 zł50,85 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/40 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 50,85 m Piętro: 4 / 6 Balkon: 8,96 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł41,48 m² 7 208,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 41,48 m Giżycko, ul. Warszawska 9/4 gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w m.Giżycku przy ul. Warszawskiej 9/4 na III.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, 69,40m2, i piętro, ul. Olsztyńska Jeśli chcesz mieć komfort mieszkania w niewielkiej kamienicy, gdzie jest tylko 5 właścicieli, blisko centrum Giżycka, ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 000 zł51,40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/21 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 51,40 m Piętro: 2 / 6 Balkon: 8,87 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze. Powierzchnia 60,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Królowej Jadwigi 10. Powierzchnia mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 875 zł38,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/33 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,75 m Piętro: 3 / 6 Balkon: 5,09 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 890 zł53,21 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/4 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 53,21 m Piętro: 0 / 6 Taras: 14,52 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 625 zł50,69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/50 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 50,69 m Piętro: 5 / 6 Balkon: 9,06 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 500 zł51,50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/1 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 51,50 m Piętro: 0 / 6 Taras: 8,90 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 080 zł67,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/15 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin i park Powierzchnia: 67,12 m Piętro: 1 / 6 Taras: 16,36 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 000 zł27,70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/8 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 27,70 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 4,40 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł119 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 312 zł44,88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/20 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin i park Powierzchnia: 44,88 m Piętro: 1 / 6 Taras: 13,26 m Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 904 zł51,28 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/11 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 51,28 m Piętro: 1 / 6 Taras: 8,90 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Żeglarska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

348 000 zł30,12 m² 11 553,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż apartament o pow. 30,12 m2 przy ul. Żeglarskiej w Giżycku Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym budownictwie (2012r), położone w centrum miasta (300m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,80 m² 10 111,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł44,09 m² 11 726,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowo rozplanowane: - przestronny salon z aneksem kuchennym jasny, gustownie urządzony, z wyjściem na balkon - ustawna sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 510 zł72,39 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 600 zł55,55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty nieopublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 625 zł45,33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|56 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 45,33 m Piętro: 5 | 6 Balkon: 5,57 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł53,20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament przy ul. Jeziornej 2/53 w Giżycku z widokiem na park i jezioro Niegocin przestrzeń, która zachwyca! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,20 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 520 zł38,96 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/42 w Giżycku Widok na park Powierzchnia: 38,96 m Piętro: 4 / 6 Balkon: 5,11 m Przemyślany układ funkcjonalny obejmuje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł61,67 m² 5 740,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Giżycka Plac Grunwaldzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone w samym sercu miasta Giżycko, przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,80 m² 10 225,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Giżycko,warmińsko-mazurskie

499 000 zł49,62 m² 10 056 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie w Giżycku w atrakcyjnej lokalizacji. Wysoki standard. Lokal mieszkalny, idealnie skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

808 440 zł67,37 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46,80 m² 5 662,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 673 100 zł128,70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Penthouse - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|63 w Giżycku Widok na park i jezioro Niegocin Powierzchnia: 128,70 m Piętro: 6 | 6 Taras: 61,83 m Esencja luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł72,63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|64 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 72,63 m Piętro: 6 | 6 Taras: 9,92 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pionierska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

550 000 zł119 m² 4 621,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Kamil Słowikowski "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Z przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

295 000 zł58,80 m² 5 017,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku 2 pokoje z dużym balkonem na ul. Królowej Jadwigi 2 Powierzchnia użytkowa: 58,80m 2 ; Rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny (dwa mieszkania na piętrze); rok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 080 zł57,84 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na jezioro Niegocin przestrzeń, która zachwyca! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 57,84 m z przynależnym tarasem 14,68m , położony na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 965 zł55,05 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/16 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,05 m Piętro: 1 / 6 Balkon: 9,76 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij