dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Giżycko - Lista ofert

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

230 000 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 25M2 IV piętro Giżycko ul. Olsztyńska Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w centrum Giżycka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

925 000 zł109 m² 8 486,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż Dwupoziomowy w pełni wykończony apartament W centrum giżycka i pobliżu jeziora Niegocin Pow. użytkowa 109,07m2 Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Mamry,Giżycko

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w sercu malowniczego miasta Giżycko, przy ul. Jagiełły. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 1 Maja

Śródmieście,Giżycko

269 000 zł35 m² 7 646,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie 35,18m2 Giżycku aleja 1 maja Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na III piętrze w bloku mieszkalnym w pobliżu centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

360 000 zł60 m² 5 950,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 60,5M2 III Piętro Giżycko ul. Daszyńśkiego Przedmiotem sprzedaży lokal mieszkalny położony w bloku mieszkalnym na osiedlu w Giżycku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Kazimierza Wielkiego 16 na 2 piętrze. Powierzchnia lokalu 50m2. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

350 000 zł60 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze. Powierzchnia 60,50m2 o funkcjonalnym układzie: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Giżycko

Śródmieście,Giżycko

530 000 zł73 m² 7 290,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż bardzo ładnie urządzone i funkcjonalne mieszkanie w Giżycku - turystycznej miejscowości na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Bezpieczna i spokojna okolica, w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Polamowiec,Giżycko

260 000 zł49 m² 5 325,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,82 m2 dwupokojowe z dużym balkonem Giżycko ul. Nowowiejska Powierzchnia: 48,82 m2; rodzaj budownictwa: budynek mieszkalny, czterokondygnacyjny; piętro drugie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

349 000 zł75 m² 4 654,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

NA sprzedaż mieszkanie W giżycku ul. Warszawska Powierzchnia użytkowa: 74,98 m2; liczba pokoi: 4; numer piętra: 2/3; liczba mieszkań na piętrze: 5; rok budowy: 1923; rodzaj budynku: wielorodzinny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Mamry,Giżycko

299 000 zł54 m² 5 578,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Giżycku w bardzo dobrej lokalizacji Powierzchnia użytkowa: 53,60m2; rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny; rok budowy: 2000 rok; rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Śródmieście,Giżycko

280 000 zł48 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,3 m2 z dużym balkonem przy centrum Giżycka ul. Konarskiego Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Wyspa Giżycka,Giżycko

298 000 zł47 m² 6 313,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - 3 pokojowe mieszkanie, ul. Moniuszki, giżycko - Lokalizacja: giżycko, ul. Moniuszki - Powierzchnia mieszkania: 47,20 m - Piętro: i piętro - Liczba pokoi: 3 (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wodna,Giżycko

860 000 zł89 m² 9 712,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,55 m , zlokalizowane przy ul. Witosa w Giżycku, w jednej z najlepszych części miasta tuż obok plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Giżycko

Śródmieście,Giżycko

583 440 zł73 m² 7 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Giżycko - spokojna, dobrze skomunikowana dzielnica miasta ulica Koszarowa w pobliżu ulicy obwodowej oraz nowo powstającej największej w regionie zatoki handlowej Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

380 000 zł60 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest przy ul. Daszyńskiego 13a na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Giżycko

Śródmieście,Giżycko

455 858 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pionierska

Śródmieście,Giżycko

510 000 zł119 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest w stylowej kamienicy przy ul. Pionierskiej 18. Z przedwojennej zabudowy Lötzen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł68 m² 11 701 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! Ekskluzywny apartament na ul. Róży Wiatrów o pow. 68,37m2 Lokal mieszkalny położony na 3 piętrze nowopowstałego apartamentowca wraz z dużym tarasem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Śródmieście,Giżycko

265 000 zł46 m² 5 743,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 46,14m2 ul. Mickiewicza - centrum Giżycka Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku mieszkalnym przy samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Śródmieście,Giżycko

497 421 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Giżycko

679 000 zł74 m² 9 190,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż urządzone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,88 m2 w centrum Giżycka. Mieszkanie znajduje się w budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48 m2 W Giżycku przy ul. Olsztyńskiej Mieszkanie w centrum miasta, zlokalizowane blisko Kanału Giżyckiego i Plaży Miejskiej. Powierzchnia mieszkania 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Giżycko

Śródmieście,Giżycko

496 709 zł56 m² 8 887,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

329 000 zł49 m² 6 782,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 48,51m2 II Piętro Giżycko ul. Daszyńskiego Przedmiotem sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położonego w Giżycku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczna kawalerka w Giżycku: atrakcyjna i umeblowana kawalerka w idealnym stanie, położona w pobliżu dworca pkp/pks, parku, zieleni. Odległość do centrum Giżycka i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Mamry,Giżycko

375 000 zł61 m² 6 107,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem o pow. 61,40 m2 przy ul. Jagiełły w Giżycku Budynek zlokalizowany w środku podwórka wśród zieleni i innych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Polamowiec,Giżycko

270 000 zł60 m² 4 473,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 60,35 m2 z dużym balkonem przy ul. Nowowiejskiej w Giżycku Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, idealne dla rodziny. Rozkład mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Giżycko,warmińsko-mazurskie

800 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament na Róży Wiatrów 2 w Giżycku o powierzchni 68 m z dużym tarasem 18 m i komórką lokatorską. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Polamowiec,Giżycko

250 000 zł49 m² 5 120,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,82 m2 dwupokojowe z dużym balkonem Giżycko ul. Nowowiejska Powierzchnia: 48,82 m2; rodzaj budownictwa: budynek mieszkalny, czterokondygnacyjny; piętro czwarte;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

XXX-lecia Wolnych Wyborów,Giżycko

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Lokal mieszkalny o pow. 39m2 W giżycku osiedle XXX-lecia Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny o pow. 39m2 wraz z przynależną piwnicą położony na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

385 000 zł48 m² 7 938,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 48,50m2 Po Generalnym Remoncie Giżycko Ul. Daszyńskiego Mieszkanie składa się z Trzech pokoi oraz przedpokoju, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Giżycko to jedno z najbardziej urokliwych miast na Mazurach, położone w sercu Krainy Wielkich Jezior. To doskonałe miejsce zarówno do życia na co dzień, jak i na wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Mamry,Giżycko

335 000 zł53 m² 6 273,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Giżycku w bardzo dobrej lokalizacji Powierzchnia: 53,40m2; rodzaj budownictwa: blok wielorodzinny; rok budowy: 2000 rok; rodzaj budulca:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w Giżycku * Lokalizacja: giżycko, ul. Moniuszki * Powierzchnia: 27 m * Układ: salon z aneksem kuchennym, mała sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 47M2 I piętro Giżycko ul. Olsztyńska Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położonego w centrum Giżycka przy ulicy Olsztyńskiej w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Mamry,Giżycko

250 000 zł36 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 35,50 m2 dwupokojowe z dużym balkonem na parterze Giżycko ul. Daszyńskiego Powierzchnia: 35,50 m2; rodzaj budownictwa: budynek mieszkalny, czterokondygnacyjny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Olsztyńska

Śródmieście,Giżycko

209 000 zł25 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w sercu Giżycka gotowa do zamieszkania lub inwestycji Oferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną w ścisłym centrum Giżycka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Śródmieście,Giżycko

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Dwu pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 z balkonem w centrum G iżycka ul. Mickiewicza Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47m2 ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij